Haftalık Burç Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

Haftalık Koç Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“ Haftaya girerken Ay Koç’ta…”

İş, İletişim ve Kariyer:  Değerli Koç’lar haftaya Ay burcunuz Koç’ta giriyoruz. Güneş Terazi burcundayken. 24 Ekim 2018 Akrep burcuna ilerliyor. Mükemmeliyetçi tavır nedeniyle olayları abartıyor ve takıntıya dönüştürebiliyorsunuz! Sorgulama burcunuzun önemli özelliği ancak bunu yaparken çevre şartları, karşılıklı iletişimde nasıl davrandığınız ve şimdiye kadarki sonuçlarını işin içine katmalısınız. Aktifliğiniz Ay etkisiyle belirgin artabilir ve içe kapanmalardan kaçınabilirsiniz. Yeni şartların gelişimi ve uğraşı çok şartlar işte değişiklik isteğini düşündürebilir. Burcunuza yakışır mantıklı davranmayı elden bırakmayıp düş kırıklıklarını önleyebilirsiniz. Sizi negatif etkileyen kişilerden uzak durmanız ve relax ortamları seçmeniz mümkün.

Aşk: Aşkta meraklı arkadaşlar size istemeden zarar verebilirler. Sevdiğinizle aranıza kimsenin girmemesi için dikkatli davranıp ketum davranabilirsiniz.

Haftalık Boğa Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“ 24 Ekim 2018 Boğa’da Dolunay!”

İş, İletişim ve Kariyer:

Değerli Boğa’lar, haftaya Güneş Terazi’de giriyoruz ve 24 Ekim 2018 Güneş Akrep burcuna ilerliyor. Yine 24 Ekim 2018 Ay burcunuz Boğa’ya geçiyor ve aynı günün akşamı Dolunay gerçekleşiyor. Garantici yanınız nedeniyle geleceğe yönelik endişeler artabilir. Buna bağlı koşuşturma artabilir. Bazı işler veya ortaklıklar için uzun boylu araştırmalar ve hesap dışı buluşmalar mümkün. Kararlı davranışlarınız, her konuda güvene dayalı inandırıcılığınızı pozitif yönde puanlandırabilir. Topluma karışmak ve sosyalleşmenin cazibesi artabilir. İletişimdeki kopuklukları onarabilir ve dostlara kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Elinizdeki işleri bitirmeden yeni işlere başlamamanın gayreti mümkün.

Aşk: Aşkta sevgi ve daha çok bağlılık arayışı partnerleri ilgisiz buldurabilir. Bazılarınızda alınganlık artabilir. Gerginliklere aile büyüklerinin müdahalesi mümkün.

Haftalık İkizler Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“Hafta sonu Ay İkizler ’de…”

İş, İletişim ve Kariyer:

 Değerli İkizler, Güneş Terazi’de haftaya giriyoruz. 24 Ekim 2018 Akrep burcuna ilerleyecek. Komşu burcunuz Boğa’da aynı tarihte Dolunay gerçekleşiyor! Çevrenizdeki bazılarını tanımakta son günlerde zorlanabiliyorsunuz! Kıskançlık mı? Geçici durum mu? Sorgulaması mümkün.  Bu durum çalışma kararlılığınızı değiştiremeyeceğinden, düzenlediğiniz bağlantılarda istikrarı sürdürebilirsiniz. Uzun vadeli planlar yeni ve kariyer için faydalı yeni ortaklık tekliflerini getirebilir. Size eminseniz ve kendinize inanıyorsanız burcunuz gereği İkizler’i durdurmak kolay değil. Uzaktaki yakınlardan beklenti dışı haberler gelebilir ve bazı İkizler’e yurt dışı daveti mümkün.

Aşk: Aşkta vasatlık endişesi mümkün. Devam eden ilişkilerde rutin tempo devam edebilir. Evliler kıskançlığın aşırıya kaçtığını düşünüp sorunu gündeme taşıyabilirler.

Haftalık Yengeç Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“ Kararlı davranmaya ve silkelenmeye devam…”

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Yengeç’ler, Güneş Terazi’de yeni haftaya giriyoruz ve 24 Ekim 2018 Akrep burcuna ilerliyor. Kararlılık ve artık kendini de düşünme devamlılığı bazılarını şaşırtabilir ancak amaçlarınızda caymadan ilerlemeniz mümkün. Eğitim ve kariyere yönelik adımları hızlandırabilirsiniz. Önünüze engel çıkarmaya çalışabileceklere üslubunuza aykırıda gelse sert tavırlar sergilenebilir. Boğa’daki Dolunay ihmalcilere tahammülsüzlüğü arttırabilir. Ortak çalışmalarda kaytaranların elenmesi ve buna bağlı otoritelerle görüşmeler yapabilirsiniz. Yakın arkadaşlar önemli kararlarda ısrarla fikrinizi sorabilirler. Kimsenin işine karışmama düşüncesi geri durdurabilir.

Aşk: Sevdiğinizin yanında yer almanın mutluluğu pozitif enerjiyi ve aşkta coşkuyu arttırabilir. Sorunlara partnerinizle beraber pratik çözümler bulabilirsiniz.

Haftalık Aslan Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“ Risklere girmeden mevcut işlere devam kararı mümkün…”

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Aslan’lar, Güneş Terazi’de yeni haftaya giriyoruz. 24 Ekim 2018 Güneş Akrep burcuna ilerliyor. Aynı günün akşamı Boğa burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Lider burç özelliğinizle hep atik davranmayı seviyorsunuz ancak bu devrede maceracılık ve risklerden kaçınmanız mümkün. Yeni adımları atmaktan çekinmeniz çevrenizdekileri şaşırtabilir. Yine burcunuzun meşhur özelliği dobralık ve bazılarına lafı dolandırmadan kaygıları dile getirebilirsiniz. Önemli görüşmeler yapılabilir ve geleceğe yönelik mantıklı ortaklıklar için buluşmalar gündeme girebilir. Kısa yolculuklarla rutin dengeyi korumaya yönelik sonuçları yakalayabilirsiniz. Evlilerde ev değişikliği veya alımı konuşabilir.

Aşk: Aşkta, tutkulu sevginize aynı oranda karşılık bekleyebilirsiniz. Bekâr Aslan’lar, sadece dış görünüşe değil zekâya da önem verip hayır diyebilirler.

Haftalık Başak Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“ Sorunlara rağmen mükemmeliyetçilik yorabilir!”

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Başak’lar haftaya Güneş Terazi burcundayken giriyoruz ve Güneş 24 Ekim 2018 Akrep burcuna ilerliyor. Yine aynı gün Boğa burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Burcunuzun titiz ve başarıya endeksli yanını bilmeyen yok! Görev bilinci ve elinizdekilerle ilgili sorumluluk artışını ciddi kararlarınızla çevrenize daha kararlı hissettirebilirsiniz. Aslında herkesi dinlemeyi sevmiyorsunuz ve nadiren Gkişilerin fikirlerini rehber ediniyorsunuz. Bu devrede sevdiklerinizin tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz. Prensipli ve mantıklı yapınıza rağmen, bazen dikkatsizlik yapabiliyorsunuz! Bu yanılgı zaman zaman küçük ayrıntıları kaçırmanıza yol açabiliyor. Elinizden geldiğince gizlenmiş sorunları fark etmeye çalışmanız pozitif devamlılığı sürdürebilir.

Aşk: Aşkta süregelen beraberliklerde dargınlığın çözümü ve hoş kararlar alınabilir. Yani tanışmalarda tedbirlilik mümkün. Evliler sorunları konuşmak için yalnızlığı tercih edebilirler.

Haftalık Terazi Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“ Cesaretli adım ve kararlar başlayabilir! ”

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Terazi’ler, haftaya Güneş burcunuzda giriyoruz ve 24 Ekim 2018 Akrep burcuna ilerliyor. Yine aynı günün akşamı Boğa’da Dolunay gerçekleşiyor. İnatla devam ettiğiniz uğraşların çabalarını almaya başlayabilirsiniz. Güvenilir fikirlere ihtiyaç artışıyla stratejik planlar yapılabilir. Özgürlüğe düşkünlüğünüz artabilir ve baskılara açıkça karşı çıkabilirsiniz. Arada sırada ani öfke krizlerine kapılmazsanız etkileyiciliğiniz daha da artıyor! Pratik fikirli yaklaşımlar mevcut sorunların üstüne gidişi hızlandırabilir. Karşıt fikirleri dinleyip kendinize pay çıkarmanız ve böylece isabetli kararlar mümkün. Aile içi iletişimde uyum artabilir. Dargınlığa son verme isteğiyle aracıların buluşturma teklifine evet diyebilirsiniz.

Aşk: Aşkta gecikmiş kararlar karşılıklı ve tatlı sert konuşulabilir. Yeni tanışmalarda soru işaretleri mümkün. Evliler çocuklarının psikolojik durumu için eşlerle ayrılıktan vazgeçebilirler.

Haftalık Akrep Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“ Güneş 24 Ekim 2018 Akrep’te…”

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Akrep’ler, Güneş Terazi’de haftaya giriyoruz. 24 Ekim 2018 burcunuz Akrep’e ilerleyecek. Boğa’daki Dolunay burcunuzu da yoğun etkiliyor! Sosyalliği ve insanları seven burçsunuz. Üstelik kelimeleri çok daha yerinde, uyumlu ve etkileyici kullanabiliyorsunuz. Bu devrede yeni tanışmalar pozitif dostlukları yakalatabilir. Pratik beceriklilik ve çözüm için ısrar bu devrede daha kararlı ortaya çıkabilir. Kariyere endeksli eğitime merak artışı ve araştırma mümkün. Daha gösterişli imaj ve parlak vizyon arayışı profesyonel yardım aldırabilir. Yurt dışı konuklar veya iletişim artışından keyif duyabilirsiniz. Yenilik düşüncesi kısa yolculuklara çıkartabilir. Sevdiklerinize sürpriz hafta sonu yolculukları planlanabilir.

Aşk: Aşkta, bazı Akrep’ler soru işaretiyle aile fikrini alabilirler. Süregelen ilişiklerde evlilik adımları için buluşmalar mümkün. Evlilerde ketumluk artışı çiftleri düşündürebilir.

Haftalık Yay Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“ Dobra tavırlar bazılarına ağır gelebilir!”

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Yay’lar, Güneş Terazi’de yeni haftaya giriyoruz. 24 Ekim 2018 Güneş Akrep burcuna ilerliyor. Aynı günün akşamı Boğa burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Zor devrelerde lider yanınız ortaya çıkıyor ve hırsta aşırıya kaçmadıkça çok şey başarabiliyorsunuz! Bu devrede açık sözlü davranışlarla kendinize güven ve cesaret artışı mümkün. Dobra konuşmalar bazılarında soğuk duş etkisi yapabilir. Yenilikleri iyice ortaya çıkmadan kimseyle paylaşmayın zira kıskançlığa maruz kalabiliyorsunuz! Yardımseverlik ön plana çıkıp pozitif geri dönüşlerle enerjiniz tazelenebilir. Her ne kadar mantıklı düşünmeyi seviyorsanız da içinizdeki sese kulak vermeye çalışmanız fırsat ve faydaları arttırabilir.

Aşk: Aşkta yeni tanışmalarda her şeyi baştan konuşmak isteyebilirsiniz. Süregelen beraberliklerde sevdiğinizi bencil bulduğunuz yönleri açıkça tartışabilirsiniz.

Haftalık Oğlak Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“ Hafta biterken Satürn Oğlak’ta…”

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Oğlak’lar, Güneş Terazi’de yeni haftaya giriyoruz. 24 Ekim 2018 Güneş Akrep burcuna ilerliyor. Bu haftanın etkili gezegen hareketi Boğa burcunda Dolunayın yanı sıra haftanın günü Satürn burcunuzda! Güvenilirlik ve istikrar burcunuzda şart isteğiniz! Bu yaklaşım yeni kararlarda siz Oğlak’ları sert ve zorlu yapabiliyor! İdealist yanınız bu devrede ciddiyetle buluşabilir. Kararlı duruşla çözüm odaklı hareket edebilirsiniz. Yılmayan yanınız bazılarının gözünü korkutabilir. Ertelenmiş önemli randevular kısa yolculuklarla mümkün. Yarı şaka yarı ciddi yerinde müdahaleler, hem size hem çevrenize fayda getirebilir. Bazı arkadaşların gizlediklerini yakalayabilirsiniz. Enerji artışı ve yoğunluk yemek düzenini değiştirebilir.

Aşk: Aşkta, farklı karakterler birbirini çekebilir. Zaten aynada kendine bakarmış gibi partnerler burcunuza özelde zıt düşebiliyor! Süregelen beraberliklerde karşılıklı aile ziyaretleri mümkün.

Haftalık Kova Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“ Özgürlüğe karşılıklı saygı aranabilir! ”

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Kova’lar, haftaya Güneş burcunuzda giriyoruz ve 24 Ekim 2018 Akrep burcuna ilerliyor. Yine aynı tarihte Boğa’da Dolunay gerçekleşiyor. Zeki insanları seviyorsunuz ve yanlarında bulunmak sizler için keyif! Bazı projeleri güvendiklerinizle buluşabilir ve ortaklık tekliflerine sıcak bakabilirsiniz. İşte uyanık davrananlara açık tepki küçük gerginliklere yol açabilir. Karşılıklı özgürlük hassasiyeti bazılarının elenmesiyle mümkün. Yeniliğe açık yapınız biliniyor. Kısa yolculuklar tahmin dışı fikirleri yakalatabilir. Yurt dışı planlarını yakınlarla konuşabilirsiniz. Bazılarıyla ilgili denilenlere ön yargılı yaklaşmayıp, direk konuşmanız dost sayısını arttırabilir. Yabancı dil öğrenimi için adım atıp araştırma yapabilirsiniz.

Aşk: Aşkta, gizem ve herkesten farklı duruş sizleri çok etkiliyor. Sıra dışı karakteri seçebiliyorsunuz. Bu devrede zorlu ve zeki partnerle uğraş mümkün.

Haftalık Balık Yorumları (22 – 28 Ekim 2018…)

“ Kabuğundan çıkma misali aktiflik başlayabilir…”

İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Balık’lar, Güneş Terazi’de yeni haftaya giriyoruz ve 24 Ekim 2018 Akrep burcuna ilerliyor. Fırsatları zamanında ve daha kolay yakalayabilirsiniz. Yenileşme süreci artık başladı etkisini çevreye yansıtmanız güven tazeleyebilir. İhmal edilmiş buluşma, etkinlik ve randevuların uygulanması bu devre mümkün. İnsanlara artık tecrübeler nedeniyle kolay güvenmiyorsunuz! Ancak yeni tanışmalar tam da bu diyebileceğiniz dostlukları başlatabilir. Beklemedi konuları reele dökebilir ve buna bağlı kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Planlanmış program dışı yeni teklifler gündemi yoğunlaştırabilir. Daha önce güvenemediklerinizi bu defa daha farklı ve inandırıcı bulmanız mümkün. Ortaklık pek yanaşmadığınız konu, yine de ortak payda da buluşmalar düşünülebilir.

Aşk: Aşkta beklenen haberler pozitif müjdelerle alınabilir. Yeni tanışmalarda ben bunları daha önce çok duydum tavrı mümkün. Kolay güvenmemek zorlaştırabilir!

Yorumlar

yorumlar

Osmanlı ve Doğu Astrolojisini özümseyerek batıyla birleştirdi. 2000 yılından bu yana tecrübe ve bilgilerini seminer, konferans ve söyleşilerde katılımcılarla paylaşıyor. Aynı zamanda meslek edindiği gazeteciliği köşe yazılarıyla sürdürüyor. Bursa medyasının yanı sıra, Elele dergisine kitap ekleri hazırladı. ABD’de yayınlanan, Amerikan Mezun life dergisinde makaleleri yer aldı. Çeşitli tv programlarına konuşmacı olarak katılmayı sürdürüyor…