Haftalık Burç Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)

Haftalık Koç Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Koç’lar, Güneş Terazi’de ilerlerken ve Akrep’te Venüs gerilerken yeni haftaya giriyoruz. Aceleci ve ani karara meyilli yapınız burcunuzun gereği malum. Bu durum bazen yanılgı ve yanlış anlaşılmalara dönüşebiliyor! Ancak özelliklere sempatik yanınız eklenince kendinizi affettirip, her sahada kabul ettirmeyi biliyorsunuz. Ancak odaklanma problemi Retro nedeniyle mümkün. Bu hassas durumu kontrollü ve dengeli bir istikrarlılıkla denetlemeniz başarıyı arttırabilir. Duygusal karmaşa ve nostaljik hatırlamaların getirebileceği ruhsal değişimler zaman zaman konsatrasyonu etkileyebilir. Aile büyükleri ziyaretleriyle hasret giderebilirsiniz.
Aşk: Aşkta, yine burcunuzca meşhur aceleci yapınız ön plana çıkabilir ve yeni tanışma ve tekliflerde cevabın geciktiğini düşünüp vazgeçebilirsiniz.
Haftalık Boğa Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Boğa’lar, yeni haftaya Güneş Terazi’de ilerlerken ve Akrep’te Venüs Retro’su sürerken giriyoruz. Yenilik isteğine çok dikkatli yaklaşan yapınız herkesçe biliniyor. Tedbir ve inceleme çoğu kez faydalıdır, ancak takıntılara kapılıp eskide ısrara devam fırsat kaçırtabilir. Zıt ve karşı taraftaki kişilerle iletişimde sakin ancak kararlı mücadele mümkün. Bazı düş kırıklıkları ve beklentilerin dışında diyaloglar mümkün. Sürüncemede kalan ve bir türlü sonuçlanmayan sorunlara hırslı ve idealist koşturabilirsiniz. Yakınlar ve arkadaşlarla dargınlıkların bitişi için çaba sarf etmeniz moral arttırabilir.
Aşk: Aşkta, işteki katılığa zıt romantik yanınızla sevgide cömertsiniz ancak bazen baskı sergileyebiliyorsunuz! Baskıda sınırlar tartışılabilir.
Haftalık İkizler Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli İkizler, Güneş Terazi’de ilerlerken yeni haftaya giriyoruz. Akrep’te Venüs gerilemesi devam ediyor! Genellikle tarzına uygun yapıyı yakaladığınızda aceleciliğinize rağmen beklemeyi biliyorsunuz! Bazı gecikmeleri kimseyi kırmadan ilgili kişilere hatırlatabilirsiniz. Yine de barışçıl ve sakin havaya rağmen, örtü altında tam bir dayatma politikası mümkün. Bazen iş veya sosyal hareketlilik yemekleri zamanında yememenize yol açabiliyor! Bu durum halsizlik veya direnç azlığına dönüşebilir. Eski arkadaşlar aranıp ihmal edilenlerle buluşmalar mümkün.
Aşk: Aşkta, kıskançlık ve baskıda ısrarcı davranıyor ve karşı tarafça yanlış anlaşılabiliyorsunuz. Daha anlayış isteği partnerden gelebilir.
Haftalık Yengeç Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Yengeç’ler, Güneş Terazi’de ilerlemeyi sürdürürken yeni haftaya giriyoruz. Venüs Retro’su Akrep’te devam ediyor! Harcamalarla ilgili tedbirlere çoktan başlayabildiniz ve tedbirli alışveriş devam edebilir. İhmal ettiğiniz iş ve kariyer konularıyla uğraşmanız mümkün. Bilerek sorun çıkarmaya çalışanlara yumuşak tavrınızla değil yeni sert tavırla karşılık verebilirsiniz. Ortaklarla ilgili şimdiye dek göz ardı edilmiş sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Sevdiklerinizin mutluluğu burcunuz gereği çok önemli, ya sizin mutluluğunuz! Kimlerin nerede durması gerektiği sorgulaması artabilir.
Aşk: Aşkta hassas konular ve karşılıklı ihmal konuşulabilir. Sevdiğini sahiplenen burç karakteriniz yine sonuna dek seninleyim diyebilir.
Haftalık Aslan Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Aslan’lar, Güneş Terazi’de ilerlerken ve Akrep’te Venüs gerilerken yeni haftaya giriyoruz. Tutkulu ve gizemli yanınızı sergilediğiniz zaman daha etkili iletişim imkânları yakalayabiliyorsunuz. Zaten aktif ve lider yapınıza yakışıyor! İş ilişiklerinde bazen zıtlıklarla karşılaşıp karmaşaya düşebiliyorsunuz! Art niyetli kişilerin provokatör davranışlarına aldanmamanız dengeyi koruyabilir. Çevrenizden etkilenme yerine kendi bildiğiniz yolda ilerleme kararı alabilirsiniz. Ticari girişimciliğiniz artabilir. Relax jimnastik vb. tekniklere yönelik araştırma ve ilgi artışı mümkün.
Aşk: Aşkta sorunları büyütmemek bekleyişi tavırları sorgulatabilir. Bekârlar ciddi ilişkileri evliliğe artık evet kararıyla arayabilirler.
Haftalık Başak Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Başak’lar, yeni haftaya Güneş Terazi’de ilerlerken ve Akrep’te Venüs Retro’su sürerken giriyoruz. Hırs ve ısrarcılık yani isteklerde dayatma günümüz iş piyasası için öncelikli şartlardan! Ancak, bu durumun psikolojik yapınızı sarsması mümkün. Zihinsel dinlendirici molalara ara ara vakit ayırmanız dengeyi koruyabilir. Yeniden kendinizi disipline etme isteği idealist davranışları arttırabilir. İletişimde bozulan dengeleri yeniden uyumlu ilişkilere dönüştürebilirsiniz. Yakın arkadaşlarla buluşma planları veya akşam organizasyonlarında öncülük yapabilirsiniz.
Aşk: Aşkta, güven artışı ve bağlılığın evliliğe dönüşmesi mümkün. İçinizdeki keyifli âşık belirgin coşkuyla ortaya çıkabilir.
Haftalık Terazi Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Terazi’ler, Güneş burcunuzda ilerlemeyi bu hafta da sürdürürken yeni haftaya giriyoruz. Akrep’te Venüs gerilemesi devam ediyor! İşte hareketli ve fırsatlara yakın olaylar mümkün. İletişimde ve ortaklıklarda gerginlikleri tamir etmeniz faydaları arttırabilir. Arkanızdan konuşabilecek çekemeyenlerin planlarını böylece önleyebilirsiniz. Adil ve barışçı yapınız bazı mecburiyetlerle yorgun düşebileceğinden dinlenme zamanlarını ihmal etmemeniz dinginliği arttırabilir. Sağlığınızı ihmal ettiğinizi fark edip doktor kontrolü düşünebilirsiniz. Vitamin desteği mümkün.
Aşk: Aşkta bazen tahmin dışı değişkensiniz! Şaşkınlığa yol açıp, sevdiklerinizi gereksiz kırmamaya dikkat mutluluğu arttırabilir.
Haftalık Akrep Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Akrep’ler, Güneş Terazi’de ilerlerken yeni haftaya giriyoruz. Burcunuzda Venüs gerilemesi devam ediyor! Özgüveniniz idealizmle artabilir ve belirgin kararlılıkla çevrenizi etkileyebilirsiniz. Yeniliğe her zaman açık ve pratik fikirlisiniz. Kararlılıkla sorunların üstüne çözüm odaklı gitmeniz mümkün. Grupça çalışmak yerinizi sağlamlaştırabileceğinden yeni buluşma ve randevular ayarlanabilir. Çevrenize adeta ben her zaman kalıcı buradayım mesajını yansıtabilirsiniz. Bazen inada yönelik tavırla sevdiklerinizi kırabiliyorsunuz! Karşılıklı dinleyiş isteği mümkün.
Aşk: Aşkta geçici zorlanmalar çıkabildi! Bunların kendinizi yeterince ifade edemediğinizden kaynaklandığını düşünmeniz mümkün.
Haftalık Yay Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Yay’lar, Güneş Terazi’de ilerlerken ve Akrep’te Venüs gerilerken yeni haftaya giriyoruz. Sizi motive eden ve moral arttıran kişi ve konulara yönelmeniz fayda getirebilir. Zorlu gördüğünüz konulara ısrarlı gidiş mümkün. İşteki handikaplar çözümlenebilir. Ayakları üstünde duran çevik yapı burcunuza yakışıyor! Ancak telaşa kapılıp bıkkınlıktan kaçınmanız tempoyu koruyabilir. İş ve kariyer yoğunluğu ve zihnen yorgunlukla halsizlik hissi mümkün. Bol su tüketmeyi ihmal etmemek sağlığınızı dengeliyor. Hem yemek düzenine, hem su içmeye özen gösterebilirsiniz.
Aşk: Aşkta, neşeli tavır sergileyebilirsiniz. Aşkta gerginliğe yol açan konuları karşılıklı diyaloglarla çözümlemek mümkün.
Haftalık Oğlak Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Oğlak’lar, Ay burcunuzda yeni haftaya giriyoruz. Güneş Terazi’de ilerlerken Akrep’te Venüs Retro’su devam ediyor. Atik davranabileceğiniz halde, karşıdakilerin isteksizliği mümkün. Kariyer ve başarının artışı için, başkalarından etkilenmemeye karar verebilirsiniz. İş çevresinde kasıtlı laf taşıyanlar yakalayabilir. Ortak çalışmalarda bazen gayreti ettiğiniz halde mütevazılık yapacağım hissiyle çekingenlik sergileyebiliyorsunuz! Bu durumu lafta çalışanlar kendi çıkarlarına kullanabilirler. Çalışkanlık dinlenme ve yeterli uykuyu unutturabiliyor! Bedensel dinlenmeye geç uyarısı halsizlikle mümkün.
Aşk: Yakın çevrenizin aşka dair evlilik kararlarını takip edebilir ve sizde artık ciddi kararları almanın vakti geldiğini düşünebilirsiniz.
Haftalık Kova Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Kova’lar, Güneş Terazi’de ilerlerken ve Venüs Akrep’te gerilerken giriyoruz. 17 Ekim 2018 Ay burcunuzda ve 19 Ekim 2018 Merkür, Mars kare açısı burcunuz Kova’da. Özgür yapınız gereği heyecanlısınız ve bazen aceleciliğe kapılabiliyor, uğraşlarınızın karşılığını acele almak istiyorsunuz! Hemen sonuç bekleme yanılgısı gereksiz gerginliklere yol açabilir. Dobralık burcunuzca malum, lafı dolandırmadan açıkça konuşmanız bazılarının hoşuna gitmeyebilir. Pratik çözümlerle çalışmanız mümkün. Mola zamanlarını unutmamak dinçliğinizi dengeleyebilir.
Aşk: Aşkta çekim artabilir ve karizmatik tavırlarla yeni teklifler alabilirsiniz. Bazılarınız evliliğe gidebilecek beraberliklere başlayabilirler.
Haftalık Balık Yorumları (15 – 21 Ekim 2018…)
İş, İletişim ve Kariyer: Değerli Balık’lar, Güneş Terazi’de ilerlemeyi sürdürürken yeni haftaya giriyoruz. Venüs Retro’su Akrep’te devam ediyor! 19 Ekim 2018 Ay burcunuz Balık’ta. Yine aynı tarihte Merkür ve Neptün üçgeni burcunuzda. Geçici durgunluğun bitişi ve aktiflikle yola çıkış mümkün. Bekletilen görüşmeleri yapabilir, şehir dışı bağlantıları kurabilirsiniz. Pratik beceriklilik duygusal zekâyla yenilikte birleşebilir. Başkalarının fark edemediklerini yakalamak vizyonu güçlendirebilir. Duygusal karmaşayı geride bırakmanız çevrenize daha etkili yansıyabilir. Yarım kalmış işlerin artık çözümüne gayret keyif verebilir.
Aşk: Sevdiğinizi kırmadan bazı sorunları hatırlatmanız çözüm sürecini hızlandırabilir. Sevdiklerinizin aileleriyle ilgili şüpheler konuşulabilir.

Yorumlar

yorumlar

Osmanlı ve Doğu Astrolojisini özümseyerek batıyla birleştirdi. 2000 yılından bu yana tecrübe ve bilgilerini seminer, konferans ve söyleşilerde katılımcılarla paylaşıyor. Aynı zamanda meslek edindiği gazeteciliği köşe yazılarıyla sürdürüyor. Bursa medyasının yanı sıra, Elele dergisine kitap ekleri hazırladı. ABD’de yayınlanan, Amerikan Mezun life dergisinde makaleleri yer aldı. Çeşitli tv programlarına konuşmacı olarak katılmayı sürdürüyor…