14 Haziran 2018 Venüs Aslanda ve Aşk Mevsimi Başlıyor!

 Değerli Astroloji takipçileri, 14 Haziran 2018 tarihinden itibaren 10 Temmuz 2018’e dek Venüs Aslan burcunda ilerleyecek. Ne zaman Venüs denilse aklımıza sevgi, romantizm ve aşka dair duygular aklımıza geliyor. Çekicilik enerjisi, sevgiye dair hissiyat, güzellik ve güzel sanatları da bu gezegen temsil eder. Aslan’ın kendine özgü liderliği, karizması, ilgi ve gösterişe düşkünlüğü malum! Peki, Venüs Aslan’a geçince tamda bu diyebileceğimiz devre başlayabilir mi? Evet, aşk mevsimi başlıyor. Gerçi Aslan’ın bazen kendi başına buyrukluğu, ilgiyi hep kendine beklemesi, sevdiğini sahiplenip paylaşmaktan hoşlanmaması da işin içine girince, bu devrede ilişkilerde zorluklarda ortaya çıkabilir. Yine de çözüme ulaşıp tatlı üslupla buluşabilir.

 Sırasıyla Venüs Aslan’dayken aşka özel burçlara mümkün etkileri neler? Buyurun aşkı seven romantikler:

 

Venüs Aslan’dayken Koç’ta Aşk:

 Venüs’ün Aslan’a geçişi aşk hayatınızda dalgalanmalarla beraber iyiye gidişe de yol açabilir. Alınganlık ve yine ani çıkışlara kapılmamanız uyarasını belirtelim. İçinize atıp sonra sevdiğinizle sert konuşmak yerine bu aşk vakti denebilecek devrede her şeyi baştan açıkça ortaya sermek mutluluğu yakalatabilir. Bazılarınız ısrar ettiklerinden nihayet pozitif cevaplar alabilirken, bazılarınız da yeni tanışmalarda heyecan duyup evliliğe gidebilecek fırsatları yakalayabilirler.

Venüs Aslan’dayken Boğa’da Aşk:

 Doğallık ve gösterişin fazlasından hoşlanmayan yapınız malum! Venüs’ün Aslan’daki etkisiyle kendinize daha çok özen gösterip tarz belirleme ve denenmemiş stilleri denemek isteği mümkün. Bu durum aşktaki romantizm artışıyla buluşabilir. Süregelen ilişkilerde beni ne kadar seviyorsun? Sorgulaması ortaya çıkabilir. Karşılıklı anlayış burcunuzun hümanist yapısında var. Bu özelliği aşka daha kararlı, idare edici ve pozitif yansıtabilirsiniz.

Venüs Aslan’dayken İkizler ’de Aşk:

Âşık İkizler coşkulu, meraklı ve kalbi pır pır İkizlerdir. Venüs’ün Aslan’a geçişiyle bu heyecan daha belirgin artabilir. Yeni tanışmalar, keyifli ve ciddi beraberliklere yol açabilir. Ancak şüphe ve karşıdakini çok sorgulamak bazen ters tepebiliyor. O tatlı konuşkan İkizler bir anda partneri endişelendiren figüre dönüşebiliyor! Bu konuya dikkat edip, eleştiriyi sınırlandırmak aşkta mutluluğu daha net ve kalıcı yakalatabilir.

Venüs Aslan’dayken Yengeç’te Aşk:

Su ailesinin aşka, sevgiye önem veren ve sevdiğini sahiplenmede öncü burçlardansınız. Tam da aşk mevsimine yorumlanabilecek Venüs’ün Aslan’a geçişi yalnızlık ve bekârlıktan sıkılan Yengeçlere artık evet dedirtebilecek devreyi başlatabilir. Süregelen beraberlikler daha kesin kararlarla evliliğe dönüşebilirken, yeni tanışmalarda kolay güvenmeyen yapının yerini hoş görü ve artık aşka hazırım alabilir. Aileye sevgi ve bağlılığınız var evet ancak aşka onayda sormadan hareket edebilirsiniz.

Venüs Aslan’dayken Aslan’da Aşk:

 Venüs burcunuza 14 Haziran 2018 tarihinde geçiş yapıyor. 10 Temmuz 2018’dek siz Aslan’lar da ilerleyecek. Lider yapınız, karizmatik tarzınız ve kaliteli seçimlere düşkünlüğünüz burcunuzu aşk ve partnerlikte zorlaştırabiliyor. Hem kolay evet demiyor, hem de dedikten sonra gerçekten sahipleniyorsunuz. Bu sahiplenicilik sevgilinin ilgisini hep üzerinizde topluyor. Hazır Venüs tatlı romantik etkisiyle burcunuzdayken aşkta mutluğu kalıcı yakalamak için kıskançlığın dozunu ayarlamanız ve bazı şeyleri akışına bırakmanız evliliğe artık karar aldırabilir.

Venüs Aslan’dayken Başak’ta Aşk:

Siz Başak’lar aktif yapınıza rağmen aşka çoğunlukla çekingen davranabiliyor ve ille de karşıdan adım bekliyorsunuz. Venüs’ün Aslan’a geçişiyle cesaretiniz artabilir. Zaten ne istediğini bilen burçsunuz.  Zaten karşınızdakiler de müşkülpesent yapınızdan çekinip açılmakta zorlanabilirler. Aşkın tatlı romantizmine kapılıp anlayışlı davranmanız mümkün. Süregelen ilişkilerde ciddi kararlar alınıp aile büyüklerine açıklanabilir. Dargın partnerler barış için yola çıkabilirler.

Venüs Aslan’dayken Terazi’de Aşk:

 Zariflikleriyle adeta salon erkekleri ve leydi kadınlarının burcu Terazi’ler için aşa önem Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle daha yoğun artabilir. Yeni teklifler, buluşmalar ve tahmin etmediklerinizden ciddi adımlar mümkün. Beğenenler artabileceğinden bazılarınız karar almakta zorlanabilirsiniz. Süregelen ilişkilerde pozitif gelişmeler nişan kararı aldırabilir. Daha mutlu beraberlikler için bazen gamsızlığa varabilecek göz ardına atmalara yer vermezseniz aşk daha yolunda gidebilir.

Venüs Aslan’dayken Akrep’te Aşk:

Gözleriyle çok şey anlatabilen tutkulu Akrepler bu devrede romantik coşkuyu yakalayabilirler. Gizemli ve ani sürprizlerle dolu hoş jestlerle ciddi adımlar atabilirsiniz. Ancak hem güzellik, hem zekâya yüksek oranda önem veren mükemmeliyetçiliğiniz bazen partnerleri zorluyor. Venüs’ün pozitif etkisi sert üslubu yumuşatabilir ve artabilecek anlayış uyumla buluşabilir. Evliler eşlerinin hoşuna gideceği sürpriz hediyeler alabilir ve yemek organizasyonu yapabilirler.

Venüs Aslan’dayken Yay’da Aşk:

 Burcunuzdan kaynaklanan ille de dobra yaklaşımlarınız bazen aşkta gerginliklere dönüşebiliyor. Ancak iyi niyetiniz ve sorunu sezmedeki ayrıcalık yine aşkta işinize yarıyor. Bu tatlı denge Venüs’ün Aslan’a geçişiyle artabilir. Dinlemeyi de bilen yanınızla sevdiğinizin gönlünü hemen alabilir ve süregelen ilişkilerde daha çok kenetlenebilirsiniz. Merhametli âşık Yay’lar dargınlıkların çözümü için yeniden gelen partnerlere yeniden şans vermek isteyebilirler.

Venüs Aslan’dayken Oğlak’ta Aşk:

Bazen ani çıkışlara müsaitlik yapınızda mevcut, ancak yerinde müdahaleler ve sevimli yanınızla kendinizi affettirmeniz de ünlü! Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle, bazen içinizde gizleyip bazen de cömertçe sergilediğiniz romantik yanınız daha zengin ortaya çıkabilir. Bazılarına fırsat vermek kalıcı mutlulukları getirebilir. Yine de, süregelen ilişkilerde kıskançlık duygusunun dozuna veya neden başkalarına daha çok zaman ayrılıyor şikâyetine dikkat etmek aşkta aksilikleri önleyebilir.

Venüs Aslan’dayken Kova’da Aşk:

 Beni sev bunu seviyorum, sevince cömertim ancak özgürlüğüme sakın dokunma! Tam siz Kova’ları anlatan bu yapı aşkta da zorlu partnere dönüştürebiliyor!  Fırtına misali eser ve giderim ilkesi Aşkta fırtına misali esip gitmeye meyil mutluluğu kabul edin kaçırtabiliyor. Bu devrede hemen karar vermemek karşıdakine daha çok fırsat tanımak aşkta kalıcı mutluluğu yakalatabilir. Soru işaretleri açıkça konuşulup, belirsiz ilişkilere yön verebilirsiniz. Sevdiğinizle baskının dozunu konuşmanız ve uyum arayışı mümkün.

Venüs Aslan’dayken Balık’ta Aşk:

 Romantik denizci edalı Balık erkekleri ve romantik zarif leydi tavırlı Balık kadınları, duygusallığın dozunu aşkta çoğunlukla ayarlayamıyorsunuz. Geçmiş tecrübelerden kaynaklanan süregelen ilişkilerde hassasiyet ve dargınlık sergileyip kaçabiliyorsunuz! Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle daha kararlı ve elindekini daha yoğun sahiplenme mümkün.  Pozitif düşünüp küçük hataları önemsememek mutluluğu arttırabilir. Zaten sizin tatlı romantik iyi yüreğinizi tanıyan âşıklar için vazgeçilmez eşlersiniz. Evlilik kararları ani alınabilir.

Tüm aşkı seven âşıklara kalıcı mutluluklar diyerek, Yeni gezegen hareketlerinde yeniden buluşmak temennisiyle, SEVDİKLERİNİZLE ve MUTLU KALIN…

Yorumlar

yorumlar

Osmanlı ve Doğu Astrolojisini özümseyerek batıyla birleştirdi. 2000 yılından bu yana tecrübe ve bilgilerini seminer, konferans ve söyleşilerde katılımcılarla paylaşıyor. Aynı zamanda meslek edindiği gazeteciliği köşe yazılarıyla sürdürüyor. Bursa medyasının yanı sıra, Elele dergisine kitap ekleri hazırladı. ABD’de yayınlanan, Amerikan Mezun life dergisinde makaleleri yer aldı. Çeşitli tv programlarına konuşmacı olarak katılmayı sürdürüyor…