13 Haziran 2018 Yeniay İkizlerde!

 Değerli Astroloji takipçileri, Güneş İkizler burcunda ilerlemeyi sürdürürken yine önemli bir gökyüzü hareketi Yeni Ay 13 Haziran 2018 İkizler burcunda gerçekleşiyor. Saat 22.43’te İkizler burcunun 22 derecesinde gerçekleşecek bu hareketin burçlara göre etkilerini kısaca inceleyelim. Daha çok ayrıntı için sitemizdeki haftalık yorumlara bakınız:  http://evrimturgut.com/haftalik-burc-yorumlari-11-17-haziran-2018/

İkizler burcunda Yeniay ve Koç:

 İçinizdeki çocuksu heyecan ve şakacı yan ortaya çıkabilir. Arada sırada ani öfke krizlerine kapılmazsanız bu devrede sempatikliğiniz artabilir. Pratika fikirli yaklaşımla acele kararlar almanız mümkün. Maceracılıktan kaçınmak için güvendiklerinize danışmanız ani yanılgıları önleyebilir.

İkizler burcunda Yeniay ve Boğa:

 Güvenilirlik burcunuzda şart isteğiniz ve bu özellik yeni kararlarda sizleri zorlu yapıyor. Her ne kadar mantıklı düşünmeyi seviyorsanız da içinizdeki sese kulak vermeye çalışmanız faydaları arttırabilir. Karşıt fikirleri dinleyip kendinize pay çıkarmanız ve böylece isabetli kararlar mümkün. Aile içi iletişimde uyum artabilir. Dargınlığa son verme isteği bayram haftasını daha çok pozifleştirebilir.

İkizler burcunda Yeniay ve İkizler:

 Konuşmayı ve insanları seven burçsunuz. İşte tam Yeni Ay devresinde üstelik kendi burcunuzda kelimeleri çok daha yerinde, uyumlu ve etkileyici kullanabilirsiniz. Entelektüel yanınız daha yoğun ortaya çıkabilir. Kişisel mesleki eğitime merak artabilir. Daha gösterişli giyinme ve parlak vizyon sunumu mümkün. Yurt dışı konuklar veya iletişim artışından keyif duyabilirsiniz.

İkizler burcunda Yeniay ve Yengeç:

 Su ailesinin hassas ve sevgi dolu ailesine bağlı Yengeç burçları için bayramında yer aldığı Yeniayla pekişen bu devre keyif artışına yol açabilir. Tatil yapsanız bile yakın geleceğe yönelik plan, ortaklığa dair diyaloglar ve zihinsel planlar mümkün. Yeniliğe her zamankinden daha kararlı yaklaşıp güvendiklerinizle fikir alış verişi yapabilirsiniz. Aşkta sevgi ve saygı artışı sevindirebilir.

İkizler burcunda Yeniay ve Aslan:

 Lider yanınıza ciddiyet yakışıyor! Bu devrede kararlı ve karizmatik duruş pozitif gelişmelere yön verebilir. Öncelikli kararları uygulamaya çalışıp bayram haftasında hem ziyaret hem ticaret diyaloglar yakalayabilirsiniz. Bazen ani beklenti düş kırıklıklarına yol açabiliyor, bu sizin eksik yanınız! Moralinizi hep yüksek tutup pozitifliği rehber edinirseniz faydalı gelişmeler mümkün.

İkizler burcunda Yeniay ve Başak:

 Prensipli çalışmaya merak burcunuzdaki özenilecek özelliğiniz! Yeniayın umut verebilecek pozitif etkisiyle ertelenmiş proje ve konuları gündeme alıp daha kararlı davranmanız mümkün. Çevrenizin alıştığı ketum yapınızı bir yana bırakıp daha açık konuşmanız bazılarını şaşırtabilir. İçtenlik ve yerinde adımlar faydayı arttırabilir. Bayram haftasında aile içi dayanışma artabilir.

İkizler burcunda Yeniay ve Terazi:

 Beklemeyi bilen yapınız vakti geldiğinde ön plana çıkmak için tereddüt etmiyor! Bu devrede vitrine çıkmanın kararı alınabilir. Yeni Ayın pozitif etkisi beklentileri arttırabilir. Bayram haftasında eski dostlarla yeniliklere dair fikirsel uzlaşma ve ortaklık teklifi alabilirsiniz. Kariyere yönelik araştırmalar ve yeni, kişilerle tanışmalar mümkün.

İkizler burcunda Yeniay ve Akrep:

 En az Aslan kadar siz Akreplerinde yapısında liderlik mevcut ve ışığınız bu yönde parlayınca çok şey başarabiliyorsunuz! Yeniayın pozitif etkisiyle kendinize güven ve cesaret artışı mümkün. Bazı fikirlerinize yeterince güvendiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bayram haftasında yardımseverlik ön plana çıkıp pozitif geri dönüşlerle enerji tazelenebilir.

İkizler burcunda Yeniay ve Yay:

 Yeterince zeki bulduklarınızla bilgi alış verişini seviyorsunuz! Bu sizi yeniliğe açıkta yapıyor. Otoritelere yeni fikirleri açmaktan kaçınmamanız fayda getirebilir. Yeniayın doğuşu içinizdeki umudu pozitif moralle arttırabilir. Bazılarıyla ilgili denilenlere ön yargılı ve araştırmadan yaklaşmayıp, direk ilgili kişilerle konuşmanız mümkün. Bayram haftası ve tatil iyi de, aşırı yemekten kaçınmanız mide yanmalarını önleyebilir.

İkizler burcunda Yeniay ve Oğlak:

 Ben demiştim demeyi sevmiyorsunuz ancak yine ben demiştime açık olaylar mümkün. Pratik çözümlere yönelik ani kararlar alınabilir. Ortamı severseniz zeki ve muzip yanınızı ortaya çıkarıyorsunuz. Yarı şaka yarı ciddi yerinde müdahaleler, hem size hem çevrenize fayda getirebilir. Bazı arkadaşların gizlediklerini yakalayabilirsiniz. Enerji artışı bayram haftasında tatil ve dinlenmeyle pekişebilir.

İkizler burcunda Yeniay ve Kova:

 Pek çok konuda düzenlemeye gidebilir ve pratik yaklaşımlı davranabilirsiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayanlara tavırlı davranıp ancak tartışmadan uzaklaşmanız mümkün. Artık ketum davranmaktan vazgeçtiğiniz bazı konu veya projeleri güvendiklerinize açmanız sizi tanıyanları heyecanlandırabilir. Zira istediğiniz zaman başarıya endeksleniyor, kolay kolay caymıyorsunuz.

İkizler burcunda Yeniay ve Balık:

 Gerginliğe kapılmadan sorunların üzerine yürümeyi artık tecrübelerle öğrendiniz. Yeniayın pozitif etkisi pozitif umutları ve çalışma temposunu arttırabilir. Daha kararlı ve dinamik davranabilirsiniz. Vizyonunuzu artık tanıtma isteği içinizdeki coşkulu çocukla buluşup üretkenliği yeni fikirlere yansıtabilir. Bayram haftasında zihninizi dinlendirip ihmal ettiğiniz kısa yolculukları da yaptırabilir.

Tüm burçların Yeniayın pozitif etkileriyle buluşması temennilerimle…

Yorumlar

yorumlar

Osmanlı ve Doğu Astrolojisini özümseyerek batıyla birleştirdi. 2000 yılından bu yana tecrübe ve bilgilerini seminer, konferans ve söyleşilerde katılımcılarla paylaşıyor. Aynı zamanda meslek edindiği gazeteciliği köşe yazılarıyla sürdürüyor. Bursa medyasının yanı sıra, Elele dergisine kitap ekleri hazırladı. ABD’de yayınlanan, Amerikan Mezun life dergisinde makaleleri yer aldı. Çeşitli tv programlarına konuşmacı olarak katılmayı sürdürüyor…